Eğlence - Çuf Çuf Tren -  Varlıbaş Alışveriş Merkezi
Instagram
Twitter
Yaklaşık
bizi takip et
Facebook

Her Yaşın Eğlence Merkezi!
Neler Yapsam?

A PHP Error was encountered

Severity: Notice

Message: Undefined offset: 0

Filename: contents/eglence.php

Line Number: 24

tüm etkinlikler
Varlıbaş'ta Eğlence

Varlıbaş Alışveriş Merkezi, alışverişin yanında, kent merkezinde yaşamın ve eğlencenin merkezi olma misyonu ile hizmet vermektedir. Bu kapsamda alışveriş merkezimizde Çocuk Oyun Parkı, Şişme Oyun Parkı (portatif), Çocuk Kulübü, Çocuk Tiyatro Salonu, Eğlence Merkezi, Paintball Alanı ve Sinema bulunmaktadır.

Çocuk Oyun Parkı;
AVM’mizin 3. katında yemek alanında, Atapark yönünde yer almaktadır. 2 - 6 yaş grubu çocuklar için ayrılmış eğlence alanıdır.

Atapark Çocuk Kulübü;
-4. katta 74 m² alanda hizmet vermektedir. Çocuk bakım merkezi, ailelerin alışveriş yaptıkları süre zarfında 2 - 11 yaş grubu çocuklarını güvenle emanet edebilecekleri, çocukların eğitici ve eğlendirici faaliyetlerle vakit geçireceği bir mekan sunmaktadır.

Çocuk Tiyatro Salonu;
-4. katta bulunan salon 100 - 150 koltuk kapasitelidir. Hafta sonu ve özel günler için sahnelenen çocuk oyunları tüm ziyaretçilerimize açıktır.

Magic World - Eğlence Merkezi;
-2. katta 762 m² alanda hizmet vermektedir. 5D simülasyon makineleri, çarpışan otomobiller, elektronik oyun makineleri gibi birçok eğlence imkanı sunmaktadır.

Avşar Sineması;
AVM -2. katta 2989 m² alanda
10 salonu ile toplamda 1083 kişi kapasitesi ile hizmet vermektedir. Gösterimdeki en son filmleri sinemaseverlere eşsiz bir atmosferde ve konforlu salonlarda izleme keyfi yaşatmaktadır.
0 (532) 583 18 04
Kat: -3