Hizmetler -  Varlıbaş Alışveriş Merkezi
Instagram
Twitter
Yaklaşık
bizi takip et
Facebook
Varlıbaş Alışveriş Merkezi

Alışveriş merkezimiz 52.000 m² kapalı, 21.350 m² ticari alana sahip olup 8 kattan oluşur. Kat planları ve kat videoları için tıklayın...
kat planları

VarKart

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nin siz ziyaretçilerimiz için sunduğu bir avantaj kartıdır. Anlaşmalı dönemlerde AVM mağazalarından indirimler kazanabilir, Varlıbaş Sanat Akademisi’ndeki kampanyalardan yararlanabilirsiniz. Merkezimizde düzenlenen özel kampanya ve etkinliklerden, öncelikle sizleri haberdar eder. Tamamen ücretsiz olan VarKart’a üye olmak için zemin katındaki danışmamıza kimlik ve iletişim bilgilerinizle başvurmanız yeterlidir.

Danışma

Zemin kattaki giriş kapısının hemen karşısında bulunan danışma noktamızdan, kat planları, mağaza iletişim bilgileri, vergi iade hizmetlerini alabilirsiniz. Tüm görüş ve önerilerinizi bize bu noktadan iletebilirsiniz. Ayrıca VarKart başvurunuzu da buradan yapabilirsiniz. Danışmamız size her türlü konuda yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

ATM

Akbank, Halkbank ve Garanti Bankası ATM’leri 1. katta, İş Bankası, Finansbank ve Şekerbank ATM’leri ise 2. katta hizmetinizdedir.

Otopark

Gülbahar Hatun Mahallesi, Atapark Karşısı'nda 65 araç kapasiteli açık otopark girişimiz bulunmaktadır. 450 araç kapasiteli 3 katlı kapalı otoparkımıza ise Mumcular Sokak’tan ulaşılabilir. Otoparklarımız ücretsizdir.

Vale / Concierge

Gülbahar Hatun Mahallesi, Atapark Karşısı'nda, Atapark girişinde bulunan vale, alışveriş merkezimizde bulunan Soho Green’s hizmeti dâhilindedir.

Bebekli Ailelere Özel

Alışveriş merkezimizin 3. katında bebek odası bulunmaktadır. Ayrıca, -1. ve zemin katlarında bulunan giriş kapılarından, bebek arabalarını ücretsiz olarak temin edebilir, alışveriş merkezimizde gezerken kullanabilirsiniz.

Engelsiz Hizmetler

-1. , -3. ve zemin katta bulunan giriş kapılarından, tekerlekli sandalye temin edilebilir. Alışveriş merkezimizin -3. ve -1. kat girişlerinde eğimli zemin bulunmaktadır. Otoparklarımızda ve sinema salonlarımızda engelli ziyaretçilerimize özel olarak ayrılan alanlar mevcuttur. Alışveriş merkezimizde bulunan 3 adet asansör, tekerlekli sandalyelerin girebileceği şekilde düşünülmüştür.

İlk Yardım Odası

-1. katta asansörlerin bulunduğu alandaki kapıdan içeri girdiğinizde karşınıza çıkacak ilk odadır.

Mescit

-3. katta, WC'lerin bulunduğu koridorun sonunda kadın ve erkek mescitlerine ulaşabilirsiniz.

Kayıp Eşya

Varlıbaş Alışveriş Merkezi içerisinde kaybetmiş olduğunuz eşyaları, güvenlik görevlilerimize ya da danışmamıza ulaştırıldığı takdirde, AVM’mizin -2. katından temin edebilirsiniz.